Objednávkový list a prohlášení

Dobrý den, vítejte v našem objednávkovém listě.


Jsme rádi, že Vás zaujaly naše produkty a máte o ně zájem. Snažíme se s péčí a láskou nabídnout Vám to, co příroda pro nás všechny připravila. Vaše objednávky budou vyřizovány v pořadí, v jakém nám budou doručeny. Některé produkty či partie masa máme pouze v omezeném množství a proto se může stát, že některé Vaše požadavky nebudeme moct zrealizovat, což je nám velmi líto a moc se předem omlouváme, pokud by k takové situaci došlo. Vyhrazujeme si právo odmítnout objednávky zájemců, jejichž objednávky nám dorazí po vyčerpání kapacity našich produktů nebo zájemce, kteří nebyli zaregistrování či jim nebyla zaslána napřímo nabídka.


Upozorňujeme, že naše nabídka je určena pouze Vám přímým adresátům a nemůže být rozšiřována na další osoby. Proto zaslaný registrační kód nikomu nepředávejte a použijte jej pouze pro svoji vlastní objednávku.


Pokud by někdo z vašich známých měl zájem o zaslání nabídky, prosíme jej, aby se nejdříve zaregistroval a počkal před objednáváním na zaslání naší aktuální nabídky.


Zde je Váš registrační kód:


Potvrzuji, že objednávku realizuji na základě zaslané nabídky jako přímo oslovený zájemce a přijímám pravidla na objednávání a nákup produktů. Více informací najdete na stránce o ochraně osobních údajů.

Pro vstup je nutný souhlas.Všechny zaregistrované zájemce obesíláme emailem.

Zaregistrovat se můžete ZDE. Pokud jste již obdržel(a) e-mail s kódem, není další registrace nutná.